KARWEI plafonnière Alice wit
19.99
Prijs: 6 euro
70% korting
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Lampfitting:E27
- Materiaal:Kunststof
De KARWEI plafonnière Alice wit is een sierlijke plafonnière. De plafonnière heeft een transparante glazen kap met een sierlijke ribbels, dit geeft een prettige indirecte verlichting. De plafonnière is geschikt voor een lichtbron met een maximaal wattage van 60 watt en een E27 fitting. De plafonnière wordt geleverd exclusief lichtbron.
Klantreviews
15 klantreviews
5 sterren
10 reviews
4 sterren
4 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Mooi
Mooi licht. Heb de zilveren houders zwart geverfd en nu is ie heel modern
Janine
30 maart 2021
5/5
Lamp met bijzondere uitstraling
De lamp voldoet aan de verwachting. Hij geeft een mooi licht in de ruimte.
Veenstra
17 januari 2021
5/5
Mooier dan de afbeelding
Ik ben erg tevreden met deze plafonnière Alice, ziet er in werkelijkheid veel mooier uit.
JJ
22 mei 2020
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI plafonnière Alice wit6.00
Voeg product toe aan set
Totaal 6.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 112075 |
| EAN | 8711247027294 |
| Gewicht product | 250 gr |
| Hoogte product | 250 mm |
| Lengte product | 80 mm |
| Breedte product | 250 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.