IRWIN metaalboor HSS PRO ¿12 mm werklengte 101 mm
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd€4.95Thuisbezorgd gratis vanaf €50Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collectgratisVandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Zelfcentrerende 118° punt voor nauwkeurig aanzetten
- Hoge elasticiteit vermindert kans op breuk
- Geschikt voor metaal, kunststof en hout
- Voldoet aan DIN 338 norm
De IRWIN metaalboor HSS PRO ¿12 mm werklengte 101 mm is een handige metaalboor voor het boren van grote gaten in metaal en diverse andere materialen zoals kunststof, pvc en hout. De boor heeft een diameter van 12 mm en een werklengte van 101 mm. Je gebruikt deze boor voor gietijzer, staal en andere ijzerlegeringen, maar ook voor aluminium, koper en kunststof.
De boorkop is geslepen onder een hoek van 118°, wat zorgt voor zelfcentrerende eigenschappen. Hierdoor kun je nauwkeurig aanzetten en glijdt de boor niet weg. De HSS PRO uitvoering heeft een hoge elasticiteit, wat betekent dat de boor iets kan meebuigen tijdens het boren en daardoor minder snel breekt. De boor voldoet aan kwaliteitsnorm DIN 338 en past in gesnoerde boormachines en accuboormachines met een spandiameter van minimaal 12 mm.
Specificaties
| Productnummer | 187815 |
|---|---|
| EAN | 5709131108948 |
| Type(nummer) | 10502401 |
| Merk | IRWIN |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Vaak samen gekocht
Klantreviews
Meeste sterren klantreviews
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Erg goed.Het ging een stuk beter met deze dan met de oude (ook nieuw). Metaal harder dan verwacht.Hugo25 april 2024Beoordeeld met 4.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Doet wat hij moet doenGoed scherp, doet wat hij moet doen. Goed artikel.Stefan7 januari 2025