Productomschrijving
- Vermogen van 1000 W
- Geschikt voor ruimtes tot max. 50 m³
- 2 standen
- 24-uurs timer en afstandsbediening
- Ook geschikt als luchtontvochtiger
Deze draagbare airconditioner is een koel- én ontvochtiger in 1. De mobiele airco met 9.000 BTU, beschikt over 2 standen, heeft een in te stellen 24-uur timer en is geschikt voor kamers van 12 tot 18 m². Je kan deze airco ook gebruiken als luchtontvochtiger waardoor je ruimte minder klam zal aanvoelen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Handson Mobiele airco Vegas 1000 W299.00
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 299.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 131853 |
| EAN | 8711247050308 |
| Gewicht product | 25000 gr |
| Hoogte product | 680 mm |
| Lengte product | 330 mm |
| Breedte product | 280 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.