HANDSON Installatiedraad VD 6 mm² bruin 2,5 meter
Prijs: 7.39 euro
Snoerlengte:
Kleur:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Binnen/buitengebruik:Binnen
- IP Beschermingsklasse:IP20 - Bescherming tegen middelgrote voorwerpen; geen bescherming tegen vocht
- IP Beschermingsklasse:IP20 - Bescherming tegen middelgrote voorwerpen; geen bescherming tegen vocht
- Kabeldikte:6 mm
Dit 2,5 meter lange HANDSON installatiedraad VD 6 mm2 bruin is de fasedraad, speciaal voor het aansluiten van groepenkasten en onderdelen van groepenkasten. De draad is geschikt voor aansluitingen tot 40 ampère. Bruin VD installatiedraad (fasedraad), aderdikte 6 mm2.
Klantreviews
5 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
2 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Geweldig product
Prima product en makkelijk te verwerken mooi om mee te werken
Karel
3 juli 2024
Passende accessoires
Handig als set kopen
HANDSON Installatiedraad VD 6 mm² bruin 2,5 meter7.39
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 7.39
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 622803 |
| EAN | 8711297499157 |
| Gewicht product | 162 gr |
| Hoogte product | 126 mm |
| Lengte product | 99 mm |
| Breedte product | 43 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.