Handgreep Douwe aluminium 80mm
5.99
Prijs: 4.79 euro
20% korting
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Geanodiseerde afwerking
- Makkelijk te monteren
- Inclusief bevestigingsmateriaal
Maak je meubels helemaal af met de handgreep Douwe Aluminium 80mm, een stijlvolle en functionele handgreep voor kasten en lades. De totale lengte van 90mm en de schroefafstand van 80mm zorgen voor een perfecte pasvorm op diverse meubeltypen. Het strakke aluminium design geeft een moderne, minimalistische uitstraling aan je interieur. Dankzij de eenvoudige montage plaats je de handgreep zonder moeite, zodat je snel kunt genieten van een nette en vernieuwde look van je meubels.
De handgreep wordt per stuk verkocht inclusief bevestigingsmateriaal
Hoe weet je welke handgreep je nodig hebt?
Om erachter te komen welke handgreep je nodig hebt, kan je de afstand meten van de schroefgaten.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 312823 |
| EAN | 9002843340221 |
| Gewicht product | 24 gr |
| Hoogte product | 25 mm |
| Lengte product | 27 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Merk | Siro |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
3 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prima greep
Was op zoek naar een opschroefbare greep, die niet dwars door de deur ging en deze had die mogelijkheid.
Mary
3 januari 2025