Haceka Selection wisser lang 1155997 glanzend
Prijs: 59.99 euro
47.99 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Helaas is dit product voorlopig niet leverbaar
Productomschrijving
- Ophanghaak inbegrepen
- Extra lang voor comfortabel gebruik
Deze vloerwisser is ideaal in elke badkamer en een must-have voor een douchesituatie met een inloopdouche. Je kunt deze eenvoudig aan de muur ophangen en heeft hem dus altijd bij de hand Praktisch extra's: het rubber is grijs, dus je hebt geen last van zwarte strepen bij het wissen, een handzaam formaat met een rubberen wisser van ongeveer 25 cm breed.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 411100 |
| EAN | 8718315059256 |
| Gewicht product | 850 gr |
| Hoogte product | 1246 mm |
| Lengte product | 27 mm |
| Breedte product | 258 mm |
| Type(nummer) | Lang 1155997 |
| Merk | Haceka |
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
12 klantreviews
5 sterren
4 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
2 reviews
1 ster
2 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Mooi
Fijne wisser en heeft een mooie uitstraling! Het is ook mogelijk om de wisser op te hangen.
Linda
13 september 2022
5/5
Mooi
Ziet er mooi uit, verder nog niet in gebruik vanwege verhuizing
Dordrecht
4 augustus 2021
5/5
goed
heeft een luxe uitstraling, heeft een goede werking
Kleisje
18 maart 2021