Ga naar hoofdinhoud

Betontegel Antraciet 50x50 cm - Per Tegel / 0,25 m2

Prijs: 25.96 euro/
Per stuk: 6.49Per stuk

Wat is je oppervlakte?

Dit product is uit ons assortiment

Productomschrijving

  • Tegeldikte van +/- 4 cm
  • Geschikt voor terras en tuinpad
  • Ook per pallet (56 tegels) verkrijgbaar op artikelnummer: 610456

Betontegels 50x50 cm bij Karwei
Met een formaat van 50x50 cm en 4 cm dik kun je een strak terras leggen, maar ook leuk met jouw creativiteit aan de slag. Je kunt verschillende kleuren en maten terrastegels kopen om te combineren en zo een levendig patroon te creëeren in jouw sierbestrating. Deze betontegel is in het antraciet uitgevoerd, maar is ook in andere kleuren verkrijgbaar.

Tegelverzorging
Het voordeel van betonnen tuin tegels is het onderhoud. Beton is een stevig materiaal dat bestendig is tegen alle soorten weersinvloeden. Zorg regelmatig dat het terras bladvrij is, zodat vieze bruine plekken geen kans krijgen. Schoonmaken van deze Betontegel Antraciet 50x50 cm - Per Tegel / 0,25 m2 kan met zuiver water en een normale zeep. Bijtende schoonmaakmiddelen kunnen de buitenlaag van de tegel beschadigen. Dat geldt ook voor hogedrukreinigers met een te hoge waterdruk.

Een betontegel heeft meer kans op kalkuitbloei. Dat is een witte waas die uit de tegel naar het oppervlakte komt. Dat is misschien even schrikken, maar die waas verdwijnt na verloop van tijd weer.

Klantreviews

3 klantreviews
5 sterren
0 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
4/5
Mooie kleur
De kleur is echt mooi, sommige tegels wel wat fragiel, maar verder prima
Samantha
14 juni 2020
3/5
Valt tegen
Wat tegel valt is dat de tegels niet even groot zijn. Sommige zijn niet mooi glad. En te veel kleur verschil.
Edwin
23 juni 2019
1/5
Kalk.
Bij ontvangst was het me niet opgevallen, maar bij het leggen v/d tegels hadden werkelijk alle tegels een kalkuitslag, ze waren al bezig met leggen, en dus laten afmaken. Dacht dat het wel weg zou gaan of in ieder geval zou minderen. Maar helaas het lijkt erger te worden en ze beginnen na 2 weken al te verkleuren!! Deze klacht gemaild en ik kreeg een mail terug waar er naar een linkje wordt verwezen om te kijken hoe ik dit kan behandelen. Verder zeiden ze dat dit bij dit product hoort(bij levering als, bijzonder).... Ongelofelijk. Heb 60m2 besteld. En 60m2 onder de kalk. De tegels zouden in iedergevaal netjes(zonder kalk) geleverd moeten worden!
Egzon
25 juni 2018

Specificaties

Product
Productnummer610457
EAN8711434321952
Gewicht product22000 gr
Hoogte product40 mm
Lengte product500 mm
Breedte product500 mm
MerkGeen