0 klantreview
vanaf  899.00
629.
30
Met Club Karwei
30% korting
30% korting alleen met de Club Karwei Kaart
Bekijk alle producten uit deze actie.

Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Aanbieding nog 3 dagen geldig
  • Levertijd ongeveer 40 werkdagen
  • Gratis op maat gemaakt
  • Gratis bezorgd in je bouwmarkt

Productomschrijving

De Arne & Bodil binnendeur ABE101 satijnglas - licht eiken houtlook afwerking heeft drie royale glasvlakken die samen een krachtig geheel vormen. De strakke verdeling in een metalen omlijsting geeft de deur een industriële uitstraling die goed past bij interieurs met robuuste materialen als staal en beton. Dankzij de combinatie van glas en houtlook is dit model ideaal voor ruimtes waar je licht en openheid wilt samenbrengen met een stoere toets, bijvoorbeeld in een hal, woonkeuken of modern kantoor.

Deze glasdeur maakt deel uit van de Evolve-serie van Arne & Bodil, een collectie van Svedex. Glas en slot zijn in de fabriek al voorgemonteerd, zodat je de deur snel kunt plaatsen zonder extra werk.

Je kunt de ABE101 bestellen als stompe deur die volledig in het kozijn valt en wordt geleverd met scharnieren, of als opdekdeur die deels op het kozijn ligt en wordt vastgezet met paumelles. De opdekvariant wordt geleverd zonder scharnieren. Dit model is PEFC® gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen. Voor een bijpassend geheel combineer je deze deur met de lijndeur ABE151.

Let op: de sponningmaat van het kozijn mag maximaal 15 mm zijn. Bij een grotere maat loop je het risico dat de deurkruk tegen het kozijn komt.

Lees meer

Specificaties

Algemeen
Afwerking Houtlook
Type Draaideur Schuifdeur
FSC-keurmerk Nee
KOMO keurmerk Ja
PEFC Keurmerk Ja
Kleur Licht eiken houtlook
Lijn Evolve
Uitvoering Opdek Stomp
Woonstijl Industrieel Modern Tijdloos
Merk Arne & Bodil
Kleurfamilie Bruin
Kleur glaslat Licht eiken
Technische kenmerken
Brandvertragend Nee
Slotgatfrezing Ja
Geleverd incl. deurbeslag Ja
Draairichting Links Rechts
Inclusief voorgemonteerd glas Ja
Inbraakwerend Nee
Inclusief kozijn Nee
Kern Samengesteld
Met voorgeboord krukgat Ja
Inclusief slot Ja
Tochtvaldorpel mogelijk Ja
Voorgefreesd voor scharnieren Nee
Schuifdeur Mogelijk Ja
Type slot Dag- en nachtslot Kast-sleutelslot Loopslot Wc-slot
Materiaal
Type glas Satijnglas
Oorsprong van hout Europa
Materiaal (detail) Vuren MDF Veiligheidsglas
Materiaal Hout

Recent bekeken