0 klantreview
vanaf  899.00
674.
25
Met Club Karwei
Actie
Actie alleen met de Club Karwei Kaart
Bekijk alle producten uit deze actie.

Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Aanbieding t/m 14-12-2025
  • Levertijd ongeveer 40 werkdagen
  • Gratis op maat gemaakt
  • Gratis bezorgd in je bouwmarkt

Productomschrijving

De Arne & Bodil binnendeur ABE100 brons glas - donker eiken houtlook afwerking is een glasdeur die is ontworpen met vier royale glasvlakken in een stevig kader, wat perfect aansluit bij de industriële stijl. De krachtige belijning en het contrastrijke ontwerp geven deze binnendeur een moderne en robuuste uitstraling. Ideaal voor loftachtige interieurs en ruimtes waar je een sterk statement wilt neerzetten, zoals in een woonkamer, keuken of kantoor met industriële accenten.

Dit model maakt deel uit van de Evolve-serie van Arne & Bodil, een collectie van Svedex. Glas en slot zijn al in de fabriek voorgemonteerd, wat de montage aanzienlijk versnelt.

Je hebt de keuze uit een stompe binnendeur, die volledig in het kozijn valt en met scharnieren wordt gemonteerd, of een opdekdeur die deels op het kozijn ligt en met paumelles wordt bevestigd. De stompe variant wordt met scharnieren geleverd, terwijl de opdekdeur zonder scharnieren komt. Deze Arne & Bodil deur is PEFC gecertificeerd en kan perfect gecombineerd worden met de lijndeur ABE150.

Let op: de sponningmaat van het kozijn mag bij deze deur maximaal 15 mm zijn, om te voorkomen dat de deurkruk tegen het kozijn aanloopt.

Lees meer

Specificaties

Algemeen
Afwerking Houtlook
Type Draaideur Schuifdeur
FSC-keurmerk Nee
KOMO keurmerk Ja
PEFC Keurmerk Ja
Kleur Donker eiken houtlook
Uitvoering Opdek Stomp
Woonstijl Modern
Merk Arne & Bodil
Kleurfamilie Bruin
Kleur glaslat Donker eiken
Technische kenmerken
Brandvertragend Nee
Slotgatfrezing Ja
Geleverd incl. deurbeslag Ja
Draairichting Links Rechts
Inclusief voorgemonteerd glas Ja
Inbraakwerend Nee
Inclusief kozijn Nee
Kern Samengesteld
Met voorgeboord krukgat Ja
Inclusief slot Ja
Tochtvaldorpel mogelijk Ja
Voorgefreesd voor scharnieren Nee
Schuifdeur Mogelijk Ja
Type slot Dag- en nachtslot Kast-sleutelslot Loopslot Wc-slot
Materiaal
Type glas Bronsglas
Oorsprong van hout Europa
Materiaal (detail) Vuren MDF Veiligheidsglas
Materiaal Hout

Recent bekeken