Jouw kerst begint bij Karwei
Jouw kerst begint bij Karwei
Jouw kerst begint bij Karwei
Ga naar hoofdinhoud

Vloerkleed Belek Groen 200x300cm

Uitstekend beoordeeld
5.0 / 5 (15 klantreviews)
Prijs: 139 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve producten

Productomschrijving

  • Poolhoogte:5 mm
  • Poolstructuur:Doorgesneden lus
  • Stofsamenstelling:Geweven vezels
  • Beoogd gebruik:Universeel, Woonkamer

Met zijn verfrissende groene kleurstelling en unieke, sierlijke print is de Belek Groen een onmisbaar item in jouw interieur! Het kleed is voorzien van een Oosterse look en feel en dankzij de vintage uitstraling past de Belek volledig bij de huidige woontrends! Een kleed dat bij diverse woonstijlen en verschillende ruimtes past. Van inspirerende werkkamer tot knusse logeerkamer, de Belek Groen is dé aanrader voor jouw (t)huis! 

Liever een kleiner formaat? Dit vloerkleed is ook verkrijgbaar in de afmeting 160 x 230 cm.

 

Garantie
Het vloerkleed ontvang je met een jaar garantie zodat je op dit tapijt een betrouwbare aankoop doet. Ben je toch niet tevreden? Het kleed zit in een hersluitbare zak en kan je uiterlijk 30 dagen na aankoop omruilen in 1 van onze winkels.
 

Onderhoud

Plaats bij de voor- en achterdeur van je huis een deurmat. Dit minimaliseert de kans op vuil in je woning en houdt je vloerkleed schoon. Bovendien voorkomt het krassen op je laminaatvloer. Af en toe het vloerkleed omdraaien vermindert slijtage op druk belopen plekken. Elk type vloerkleed vereist specifiek onderhoud. Gebruik wekelijks een stofzuiger met een roterende borstel om je vloerkleed schoon te houden.

 

Vlekken

Behandel nieuwe vlekken direct om verdere verspreiding te voorkomen. Begin bij vloeibare vlekken altijd vanaf de buitenrand naar binnen toe te reinigen. Dep eerst alle vloeistoffen voorzichtig op met een schone, droge doek of keukenpapier. Wij raden aan om vlekken te behandelen met lauw water. Plaats een vochtige badstof handdoek of doek op de vlek en laat deze volledig opdrogen, vermijd wrijven. Voor rode wijnvlekken in het tapijt, gebruik geen zout of witte wijn, omdat dit de situatie kan verergeren. Het hardhandig schrobben van vlekken kan de garens van het vloerkleed beschadigen. Als de vlek aanhoudt, overweeg dan speciale tapijtreinigers, zoals HG Tapijt & Bekleding reiniger 1L, verkrijgbaar bij de bouwmarkt.

iemand loopt over een houten vloer

Ontdek alles over vloeren

Ontdek ons hele assortiment vloeren

Specificaties

Product
Productnummer268615
EAN8717003450108
Gewicht product7000 gr
Hoogte product5 mm
Lengte product2000 mm
Breedte product3000 mm
MerkGeen

Klantreviews

15 klantreviews
5 sterren
15 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goede aankoop, fijn vloerkleed!
Zeer tevreden over dit vloerkleed. Mooi van kleur, mooie print. Het vloerkleed blijft goed liggen en glijdt niet over het laminaat. Ook nog eens makkelijk te stofzuigen. Goede aankoop!
Xander
22 december 2024
5/5
Prachtig vloerkleed
Mooi vloerkleed wat in het het echt ook echt overeenkomt met de foto's vanaf de website.
JW
20 december 2024
5/5
Groen kleed
Kleed zoals afgebeeld, enorm blij mee! Super zacht.
Iris
2 december 2024