Rimini Vloerkleed sisal 160x110 cm
Productomschrijving
- 100% natuurlijk sisal vloerkleed
- Ambachtelijk met de hand gevlochten
- Antistatisch
Het Rimini vloerkleed 160x110 cm in de kleur naturel is een leuk kleed voor buiten onder de overkapping of gewoon in huis. Het kleed is gemaakt van sisal. Het karpet heeft een natuurlijke uitstraling door het gevlochten sisal. Sisal wordt geoogst, gedroogd en geweven en onze sisal vloerkleden worden allemaal ambachtelijk met de hand gemaakt. Het kleed zorgt voor extra sfeer onder de overkapping of in de woonkamer.
Garantie
Het vloerkleed ontvang je met een jaar garantie zodat je een betrouwbare aankoop doet. Let op! Het vloerkleed kan niet tegen vocht. Haal het vloerkleed bij buitengebruik naar binnen als het regent.
Onderhoud
Gebruik altijd een deurmat bij de voor- en achterdeur van je woning. Zo voorkom je dat vuil in je woning komt en het vloerkleed vuil wordt (ook voorkomt dit krassen op je laminaatvloer). Om slijtage op veel belopen plekken te voorkomen adviseren wij om je vloerkleed af en toe te draaien. Ieder type vloerkleed heeft specifiek onderhoud nodig. Zo kan je dit vloerkleed het beste uitkloppen. Zorg er daarnaast voor dat je je vloerkleed iedere week stofzuigt met een stofzuiger met roterende borstel.
Vlekken
Ontstane vlekken moet je onmiddellijk schoonmaken. Zo voorkom je dat de vlek zich verder over het vloerkleed verspreidt. Zorg ervoor dat je vloeibare vlekken altijd van buiten naar binnen schoonmaakt. Alle vloeibare vlekken moeten eerst opgedept worden met een schone, droge doek of keukenpapier. Vlekken kan je het beste verwijderen met een klein beetje water en evt. met baking soda. Niet teveel want de kwaliteit van sisal gaat verloren wanneer het erg vochtig wordt. Laat de vlek in een natte badstof (hand)doek trekken. Ga in ieder geval niet wrijven, maar leg de natte (hand)doek op de vlek en wacht tot de (hand)doek is opgedroogd. Eventueel het gebruik van een fohn helpt ook om het kleed snel te drogen. Rode wijn vlek? Gebruik nooit zout en witte wijn, dit maakt de vlek alleen maar erger. Probeer de vlekken niet weg te schrobben, dit kan de garens van het vloerkleed beschadigen.
Klantreviews
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 187284 |
| EAN | 8717003411420 |
| Gewicht product | 7350 gr |
| Hoogte product | 75 mm |
| Lengte product | 1100 mm |
| Breedte product | 1600 mm |
| Merk | Geen |