Rek Julie Groot 130x60x27 cm
Prijs: 89.95 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Kleurfamilie:Grijs
- Materiaal:Hout
Het rek Julie is een leuk rek en geschikt voor buiten. Het rek is gemaakt van de hardhout soort Acacia. Het rek heeft 5 legplanken. Rek Julie Groot 130x60x27 cm is 130 centimeter hoog, 60 centimeter breed en 27 centimeter diep.
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Zeer leuk, compleet en stevig rek.
Voor in de bijkeuken zochten we een compact rek, na diverse sites te hebben afgestruind kwamen we dit rek tegen. Past echt perfect op de locatie en ziet er ook nog eens erg leuk uit. Bovendien is het zeer eenvoudig in elkaar te zetten en toch erg stevig.
Er zitten zelfs nylon dopjes onder de pootjes, dus ook met dweilen geen probleem.
Al met al een super aankoop!
Werner M
21 augustus 2017
4/5
Compact en stevig rek
Twee weken geleden heb ik dit rek besteld en het werd lekker snel bezorgd. Hetzelfde geldt voor het in elkaar zetten, ook dat was zo gepiept. Kortom: een handig, compact rek waar meteen weer aardig wat spullen opgeborgen in kunnen worden. Aan te raden dus.
JannaD
13 juni 2017
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 561174 |
| EAN | 8711297446427 |
| Gewicht product | 11000 gr |
| Hoogte product | 1300 mm |
| Lengte product | 270 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Merk | Geen |