Prijs: 1.49 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
De Plieger passchroef 25A zorgt ervoor dat een zekering goed in een zekeringhouder past. Deze passchroef is geschikt voor een zekering van 25 ampère. Verpakking: 2 stuks.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 477722 |
| EAN | 8711238243276 |
| Gewicht product | 10 gr |
| Hoogte product | 10 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 40 mm |
| Type(nummer) | 25 ampere |
| Merk | Plieger |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.