Philips wand/plafondlamp Eagle met bewegingssensor
Productomschrijving
- Lichtbron: Inclusief
- Materiaal: Roestvrij staal
- Bewegingsmelder: Ja
De wandlamp Eagle van Philips is een subtiele ronde wandlamp voor buiten. De wandlamp beschikt over een bewegingssensor en schakelt automatisch het licht in wanneer je thuis komt en waarschuwt je als er iemand aankomt. De lamp wordt geleverd met een LED-lamp van 3 watt. De lamp geeft een warm wit licht en is speciaal voor buiten ontworpen. De wandlamp Eagle heeft een diameter van 17 centimeter en is 7,4 centimeter diep.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 535246 |
| EAN | 8718696125953 |
| Gewicht product | 251 gr |
| Hoogte product | 170 mm |
| Lengte product | 74 mm |
| Breedte product | 170 mm |
| Type(nummer) | 173183016 |
| Merk | Philips |
Klantreviews
18 klantreviews
5 sterren
7 reviews
4 sterren
5 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
5 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prima verlichting
De bewegingssensor werkt goed en alleen als het donker wordt, of is. Precies wat we zochten. Daarnaast is de lamp niet zo groot, maar goed voor de plek waar hij nodig is. Jammer dat er niet ook nog een grotere versie van is.
Ellen
6 januari 2022
5/5
Doet het heel goed
Ben heel tevreden ,heb het in de berg kamer en kan zo binnen lopen en heb goed licht. Doe er ook een op de vliering
25 februari 2021
5/5
Voldoet aan de verwachting
voldoet prima, gaat in het donker aan bij beweging en na 3 minuten weer uit, geeft voldoende licht
GJ Paalman
2 februari 2021