KARWEI hanglamp Ymke mat zwart
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 50 klantreviews
70% korting, voordeelprijs: 8.70 euro met korting
Prijs: 28.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Bespaar tot 80% energie met deze Massive Victory Line 2x 10W LED-armaturen. De geïntegreerde LED-verlichting in deze armaturen geeft warm wit licht en een zeer hoog lichtrendement door toepassing van LED-strips waardoor geen licht meer verloren gaat. Deze armaturen zijn zuinig door gebruik van geïntegreerd LED en een garantie van 20.000 branduren. De Massive Victory Line 2x 10W LED geeft koel wit licht en heeft een lichtopbrengst van 1610 lumen.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 531765 |
| EAN | 5413987204159 |
| Gewicht product | 2950 gr |
| Hoogte product | 69 mm |
| Lengte product | 1267 mm |
| Breedte product | 161 mm |
| Type(nummer) | 5413987204159 |
| Merk | Massive |
| N P K | 9998-9998-9998 |