Philips smart LED spot GU10 50W 2pack
Prijs: 25.99 euro
1+1 gratis op Philips smart LED lichtbronnen uitsluitend geldend op Philips smart led, actie niet geldig op reguliere lichtbronnen en Philips Hue
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
1+1 gratis (goedkoopste)
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:400 lm
- Lampfitting:GU10
- Wattage lichtbron:5 Watt
- Lichtkleur:Instelbaar wit
Maak de standaard inbouwlampen en spotjes in je huis slim met de aangename gloed van deze twee Philips Smart LED GU10-spots, die je kunt instellen op elke tint warm- tot koelwit licht. De lampen zijn eenvoudig te bedienen via de WiZ app. Dim de spots, zet ze feller of kies één van de voorgeprogrammeerde lichtscènes. Stel bijvoorbeeld een 24-uurs ritme in en word wakker met koel licht om met wat extra energie aan de dag te beginnen. 's Avonds laat wordt het licht automatisch wat warmer, zodat je lekker ontspannen onder de wol kunt kruipen. Ontdek nog veel meer ritmes en scènes, waar je elke dag wat aan hebt. Gemakkelijk te bedienen via je eigen wifinetwerk met de WiZ app of je stem.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 180090 |
| EAN | 8719514372665 |
| Gewicht product | 100 gr |
| Hoogte product | 58 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 50 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Meer uit deze actie
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Gemakkelijk en handig
Ik ben zo blij met deze lampen! Het installeren is heel gemakkelijk en het is superhandig om de kleur (warm wit - koel wit) en sterkte aan te kunnen passen.
Laurie
20 mei 2022