Philips Ledino Riverside LED buitenlamp 7,5W
Prijs: 89.95 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Maximale lichtsterkte:100 lm
- Materiaal:Kunststof, Aluminium
- Type sensor:Geen
Met de Philips Ledino Riverside LED buitenlamp 7,5W laat je ook buiten je gevoel voor stijl zien. De strak en minimalistisch vormgegeven Ledino Outdoor-collectie biedt een opvallende, moderne manier om tuinen en andere plekken buiten het huis te verfraaien met licht. Dankzij de geavanceerde LED-technologie geniet je van prachtig licht en bespaart je ook nog eens energie. De weerbestendige Philips Ledino Riverside LED buitenlamp 7,5W is goed te combineren met de Philips Ledino Riverside LED tuinpaal 7,5W. De Philips Ledino Riverside LED buitenlamp 7,5W is weerbestendig en wordt geleverd inclusief lichtbron.
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prachtig warm licht
Heel stijlvol, strak model, met prachtig, warm wit licht
Marinda
1 januari 2019
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 463344 |
| EAN | 8718291444190 |
| Gewicht product | 4008 gr |
| Hoogte product | 114 mm |
| Lengte product | 82 mm |
| Breedte product | 124 mm |
| Type(nummer) | 163209316 |
| Merk | Philips |