Productomschrijving
- Inxclusief lichtbron
- Materiaal: RVS
Nooit meer naar binnen omdat het donker wordt, dankzij deze schitterende roestvrijstalen Philips buitenlamp Hazel rvs. Je tuin wordt in een warm wit licht gezet en krijgt onverwachte accenten doordat de lamp naar twee kanten schijnt. Want wie houdt er nu niet van warme zomeravonden? Door de meegeleverde Philips-lamp is het armatuur direct te bevestigen. De Philips Outdoor is weerbestendig en daardoor uitermate geschikt voor toepassing buitenshuis.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 429792 |
| EAN | 8717943782536 |
| Gewicht product | 887 gr |
| Hoogte product | 138 mm |
| Lengte product | 190 mm |
| Breedte product | 137 mm |
| Type(nummer) | 169284716 |
| Merk | Philips |