Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:342 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:10 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Ga aan de slag met de Philips hue white and color ambiance-starterskit en laat uw verbeelding stralen. Ontdek de geweldige dingen die u kunt doen met wit en gekleurd licht, nu met nog rijkere kleuren voor meer sfeer. Bij KARWEI zijn naast de HUE starterset nog veel meer Philips HUE artikelen verkrijgbaar om je huis van de mooiste verlichting te voorzien. Wil je helemaal mee met de trend en je woning een geheel nieuwe look geven? Bekijk het hele aanbod HUE-artikelen hier op de website van Karwei!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 582038 |
| EAN | 8718696592946 |
| Gewicht product | 950 gr |
| Hoogte product | 210 mm |
| Lengte product | 102 mm |
| Breedte product | 210 mm |
| Type(nummer) | 8718696592946 |
| Merk | Philips Hue |