Productomschrijving
- Gemaakt van verchroomd RVS en glas
- Onderdeel van de Tiger Torino serie
- Muurbevestiging d.m.v. schroeven
De Tiger Torino planchet chroom 50 cm bestaat uit verchroomd rvs en glas. De planchet geeft de badkamer een sierlijke uitstraling. Deze serie heeft een ruim assortiment zodat je jouw badkamer volledig in stijl kunt inrichten. Dit geeft het planchet een sierlijke uitstraling. De lengte van het planchet is 55 centimeter en de diepte is 14,2 centimeter. Uiteraard wordt de planchet geleverd inclusief pluggen en schroeven om het gemakkelijk aan de muur te bevestigen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 262816 |
| EAN | 4008913809419 |
| Gewicht product | 1136 gr |
| Hoogte product | 74 mm |
| Lengte product | 142 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Type(nummer) | 50 cm |
| Merk | Tiger |