Overkapping aanbouw geïmpregneerd 424 x 257 cm
Momenteel online niet op voorraad
Niet verkrijgbaar in de bouwmarkt
Productomschrijving
- Aanbouw overkapping voor montage tegen muur
- Geïmpregneerd grenen houten constructie
- Transparante dakplaten voor veel licht
- Drie staanders van 9 x 9 cm
- Inclusief bevestigingsmateriaal en montagehandleiding
Ruime aanbouw overkapping met veel licht
Met de overkapping aanbouw geïmpregneerd 424 x 257 cm maak je een lichte, beschutte plek direct aan huis. De transparante dakplaten zorgen voor daglicht, terwijl je toch uit de zon en regen zit.
Stevig ontwerp tegen de muur
De overkapping wordt tegen een gevel geplaatst en rust op drie grenen staanders van 9 x 9 cm. Het schuine dak zorgt voor een goede afwatering en maakt de overkapping geschikt voor dagelijks gebruik.
Overzichtelijk te monteren
De constructie wordt geleverd met bevestigingsmateriaal en een montagehandleiding. Voor een stabiele plaatsing gebruik je betonpoeren of paalhouders onder de staanders.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 145125 |
| EAN | 8711615158827 |
| Gewicht product | 220000 gr |
| Hoogte product | 2660 mm |
| Lengte product | 2570 mm |
| Breedte product | 4240 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie