Overkapping aanbouw geïmpregneerd 300 x 250 cm
Momenteel online niet op voorraad
Niet verkrijgbaar in de bouwmarkt
Productomschrijving
- Aanbouw overkapping voor montage tegen muur
- Geïmpregneerd grenen houten constructie
- Transparante dakplaten voor licht onder de overkapping
- Geschikt als veranda of stalling
- Inclusief bevestigingsmateriaal en montagehandleiding
Beschut zitten met veel licht
Met de overkapping aanbouw geïmpregneerd 300 x 250 cm maak je een lichte, beschutte plek aan huis. Het transparante dak laat daglicht door, terwijl je toch beschermd zit tegen neerslag.
Praktisch ontwerp tegen de muur
De overkapping wordt bevestigd tegen een wand en steunt op twee grenen staanders van 9 x 9 cm. Het aflopende dak zorgt voor een natuurlijke waterafvoer en maakt de constructie geschikt voor gebruik als veranda of stalling.
Overzichtelijk te monteren
De overkapping wordt geleverd met bevestigingsmateriaal en een duidelijke montagehandleiding. Voor een stabiele plaatsing gebruik je betonpoeren of paalhouders voor de staanders.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 145122 |
| EAN | 8711615158810 |
| Gewicht product | 144000 gr |
| Hoogte product | 2670 mm |
| Lengte product | 2500 mm |
| Breedte product | 3000 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie