Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Type sensor:Geen
Bastin combineert knap design met praktische overwegingen en veiligheid. Niet alleen kan je hem gebruiken als leeslamp, bureaulamp of nachtlamp, je kan deze klemlamp ook in de hoogte aanpassen en kantelen naar de positie waarin Bastin jou het beste uitkomt. Bastin heeft geen traditionele voet, wel een klem waarmee je hem moeiteloos op allerlei oppervlakken bevestigt. Ideaal om je kinderkamer op te fleuren met een leuk armatuur. Aan- en uitzetten? Dat doe je via de schakelaar in het snoer.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179504 |
| EAN | 5411212051325 |
| Gewicht product | 1350 gr |
| Hoogte product | 600 mm |
| Lengte product | 250 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |