Productomschrijving
- Materiaal:Kunststof
- Energiebron:Netspanning
- Aan/uit schakelaar:aan_uit_schakelaar
Deze LED-lichtsnoer van 50L XXL frosted top in de kleur extra warmwit is zowel prachtig als sfeervol. De verlichte snoerlengte is 5 meter lang en het aansluitsnoer tot aan het eerste lampje meet ook 5 meter lang. De afstand tussen de lampjes bedraagt 10 centimeter, waardoor het snoer zeer geschikt is als boom- of decoratieve verlichting in elk deel van je interieur. Bovendien is het zeer energiezuinig en duurzaam, waardoor je lang kunt blijven genieten van de gezellige sfeer die het snoer creëert.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 279852 |
| EAN | 7318306347822 |
| Gewicht product | 193 gr |
| Hoogte product | 35 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 500 mm |
| Type(nummer) | 6347 |
| Merk | KONSTSMIDE |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.