Konstsmide solar buitenlamp Portofino incl. usb oplader en touchdimmer
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Lichtopbrengst:180 lm
- Materiaal:Aluminium
- Type sensor:Dag & nacht
Deze Portofino 7815 LED solar/usb oplaadbare hybride lounge/tafel/terras/hang buitenlamp van het Zweedse premium merk Konstsmide® is een fantastisch sfeerelement voor je buitenruimte. Dit moderne en veelzijdige armatuur kunt je zelf direct in gebruik nemen zonder installatie dus Plug & Shine. Dit maakt deze buitenlamp tot een geweldig cadeauartikel. De buitenlamp heeft een fraai design en is voorzien van een touch dimmer (traploos dimmen van 10%-100%) en is zowel door zonlicht via het solarpanel (20u) als via een meegeleverde USB-C kabel oplaadbaar (6u). De lamp is naar keuze via de ON/OFF switch in te stellen op warmwit licht 3000K of extra warmwit licht 2700K. Een dag/nacht sensor zorgt voor automatisch in- en uitschakelen, super gemakkelijk. De hybride buitenlamp beschikt over 25 duurzame en energiezuinige LED lichtbronnen en is uitgerust met 2x 3.7V LI-ION Longlife accu’s. Met volledig geladen accus’s werkt de lamp 9u op vol vermogen. Er is een wandsteun meegeleverd zodat de vloerlamp ook als hanglamp kan worden gebruikt. Veelzijdiger kan een buitenlamp niet zijn. Geniet snel zelf ook van dit prachtige Konstsmide kwaliteitsproduct! Je kunt deze hybride lamp als hanglamp gebruiken aan elke gewenste plek naast je toegangsdeuren, schuifpui of tuindeuren. Aan je woning, erfafscheiding of balkon. Of als vloerlamp op terras. Als tafellamp of je buitenmeubilair. De mogelijkheden zijn eindeloos….
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 180210 |
| EAN | 7318307815757 |
| Gewicht product | 1400 gr |
| Hoogte product | 300 mm |
| Lengte product | 155 mm |
| Breedte product | 185 mm |
| Type(nummer) | Portofino 7815 |
| Merk | KONSTSMIDE |