Prijs: 32.99 euro
Online niet beschikbaar
Dit product is online niet verkrijgbaar, maar wel in de bouwmarkt te koop.
Toon alternatieve productenNiet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Maat schoen:40
- Soort materiaal:Leer
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 203805 |
| EAN | 8712377287374 |
| Gewicht product | 870 gr |
| Hoogte product | 110 mm |
| Lengte product | 270 mm |
| Breedte product | 190 mm |
| Type(nummer) | Muil 9200 maat 40 |
| Merk | Gevavi |
| N P K | 9998-9998-9998 |
