Prijs: 3.79 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Stof/textiel
Deze blauwe kinderhandschoen is geschikt voor allerlei klussen. Deze nauwsluitende handschoenen zorgen voor een optimale pasvorm. Bovendien zijn de handschoenen ademend wat klamme handen voorkomt. De palmzijde van deze handschoenen is voorzien van een anti slip coating wat voor een goede grip zorgt.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 463321 |
| EAN | 8711247792772 |
| Gewicht product | 36 gr |
| Hoogte product | 228 mm |
| Lengte product | 29 mm |
| Breedte product | 121 mm |
| Type(nummer) | 463321 |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
