59.99
Prijs: 18 euro
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Kunststof
Composteren verkleint de hoeveelheid afval en is een natuurlijke vorm van recyclage. Het verbetert de bodemstructuur en levert gratis meststof op. Bovendien verbetert de smaak van je groenten opmerkelijk met gebruik van compost.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 551980 |
| EAN | 8711245130392 |
| Gewicht product | 4900 gr |
| Hoogte product | 750 mm |
| Lengte product | 650 mm |
| Breedte product | 650 mm |
| Merk | KETER |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.