Kerstballen mix kunststof 33 stuks wol wit
Prijs: 9.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal; Kunststof
- Alleen te koop in de bouwmarkt
Ben je nog op zoek naar mooie kerstballen? Met ons assortiment aan kerstballen zit je altijd goed! Kerstballen mix inclusief piek gemaakt van kunststof. In totaal bevat de verpakking 33 stuks. De mix bestaat uit verschillende kleuren wit in mat en glans.
Alleen te koop in de bouwmarkt.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 232122 |
| EAN | 8711247166207 |
| Gewicht product | 360 gr |
| Hoogte product | 250 mm |
| Lengte product | 145 mm |
| Breedte product | 190 mm |
| Merk | Christmas Goods |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Klantreviews
4 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
Mooie kerstballen
Tevreden over de witte kerstballen! Matchen mooi bij onze overige rode ballen. Maakt het een mooi geheel
Carmen
10 december 2023