Kerstballen mix glas 42 stuks bruin parelmoer
18.99
Prijs: 5.7 euro
70% korting
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal; Glas
- Set bestaande uit 42 stuks
Nog op zoek naar mooie kerstballen? Met ons uitgebreide assortiment aan kerstballen zit je altijd goed! Deze kerstballen mix in de kleuren bruin en parelmoer bestaat uit 42 stuks. Niet alle ballen zijn hetzelfde waardoor het ideaal is om leuke combinaties te maken. De kerstballen zijn gemaakt van glas. Ook verkrijgbaar in andere kleuren.
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
Beetje veel van het goede….
Heel leuke 3+1 aanbieding, maar wat moet je met 168 kerstballen :-)
Elisabeth
9 december 2022
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 150288 |
| EAN | 8711247078630 |
| Gewicht product | 530 gr |
| Hoogte product | 324 mm |
| Lengte product | 166 mm |
| Breedte product | 385 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.