Kerstballen mix glas 10 stuks lever
3.99
Prijs: 1.2 euro
70% korting
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal; Glas
- Alleen te koop in de bouwmarkt
Ben je nog op zoek naar mooie kerstballen? Met ons uitgebreide assortiment aan kerstballen zit je altijd goed! Deze kerstballen mix in de kleur lever bestaat uit 10 stuks. De kerstballen zijn gemaakt van glas. Ook verkrijgbaar in andere kleuren.
Alleen in de bouwmarkt te koop.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 232130 |
| EAN | 8711247166276 |
| Gewicht product | 196 gr |
| Hoogte product | 110 mm |
| Lengte product | 160 mm |
| Breedte product | 160 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prachtig
Prachtige ballen en mooie kleur! Staan mooi in de kerstboom
Kim
17 december 2024