Productomschrijving
- Kleurfamilie:Bruin
- Materiaal:Keramiek
- Binnen/buitengebruik:Binnen
Mooie keramische schaal in bruine kleur. De schaal kan voor verschillende doeleinden gebruikt worden, ter decoratie of bijvoorbeeld als fruitschaal. De schaal heeft een glossy finish en is 19 cm hoog.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 236494 |
| EAN | 8711247168355 |
| Gewicht product | 830 gr |
| Hoogte product | 193 mm |
| Lengte product | 215 mm |
| Breedte product | 215 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |