WOOOD hoekbank Thomas vergrijsd groen ribstof met verlenging links
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 605 klantreviews
30% korting, voordeelprijs: 930.30 euro met Club Karwei
Prijs: 1.329.00 euro
Dit product is uit ons assortiment
De multifunctioneel inzetbare 2-drs voor al je rommeltjes. Dat is de kast Tom. Het gebruikte metaal geeft de kast een industrieel uiterlijk. Doordat de onderkant vrij is kun je het makkelijk schoonhouden, wel zo praktisch. De kleur is zwart. De afmetingen zijn (HxBxD) 145x82x40 cm.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 144258 |
| EAN | 8711297008267 |
| Gewicht product | 30000 gr |
| Hoogte product | 1450 mm |
| Lengte product | 400 mm |
| Breedte product | 820 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |