KARWEI zeskantbout voldraad M8x40 mm 10 stuks
Prijs: 5.29 euro
Lengte schroef:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Verzinkte zeskantbout met voldraad maat M8x40mm 10 stuks, ook wel tapbout genoemd, incl. moer. Deze zeskantbout wordt veelal gebruikt voor het maken van een sterke verbinding
Klantreviews
10 klantreviews
5 sterren
5 reviews
4 sterren
4 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
Stevige Bouten Met moertjes
stevige bouten laat door trilling alleen best makkelijk los maar er is niks wat niet opgelost kan worden dus een beetje locktight erop en blijft super zitten
Thymen
16 juli 2023
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 450675 |
| EAN | 8711297339422 |
| Gewicht product | 171 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 8 mm |
| Breedte product | 8 mm |
| Type(nummer) | 8x40mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.