KARWEI wandlamp Lois
59.99
Prijs: 18 euro
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Lampfitting:E27
- Materiaal: Rotan
- Afm(hxØ) 11x42cm
KARWEI wandlamp Lois is gemaakt van rotan en brengt direct sfeer en warmte brengt in jouw interieur. De wandlamp is uitgevoerd in natuurlijk rotan en door de open structuur geeft deze lamp een mooi effect. Tijdloze uitstraling door het gebruik van hoogwaardige rotan. Wandlamp Lois heeft een diameter van 42cm en een hoogte van 11cm.
Klantreviews
14 klantreviews
5 sterren
9 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Lamp en parasol
2 lampen voor de veranda, heel mooi en een parasol. allebei heel tevreden over
Fred
30 mei 2024
5/5
Prachtige sfeer wandlamp
Hele leuke wandlamp. Ziet er prachtig. Wij hebben deze hoger direct op het lichtnet tegen de wand geplaatst zonder het koordje. Mooie ronde lamp in gedaan.
20 maart 2024
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI wandlamp Lois 18.00
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 18.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 198848 |
| EAN | 8711297075221 |
| Gewicht product | 1120 gr |
| Hoogte product | 420 mm |
| Lengte product | 420 mm |
| Breedte product | 70 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |