| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 148561 |
| EAN | 8711297036802 |
| Gewicht product | 540 gr |
| Hoogte product | 33 cm |
| Lengte product | 48 cm |
| Breedte product | 32 cm |
| Merk |
KARWEI
|
| Algemeen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Kleurfamilie | Wit |
| Materiaal | Karton |
| Inhoud | 50 Liter |
| Opvouwbaar | Ja |
| Type | Verhuisdoos |
| FSC-keurmerk |
Ja
|
| PEFC Keurmerk | Nee |
| Technische kenmerken | |
|---|---|
| Aantal handgrepen | 2 |
| Draaggewicht | 25 kg |
| Aantal dozen | 5 |
| Autolock bodem | Ja |
| Dubbellaags doos | Nee |