Productomschrijving
- Binnen/buitengebruik:Binnen, Buiten
- Metrische maat:M3
RVS veerring. Veerringen zijn zelfborgende ringen die het lostrillen van een moer of een bout voorkomen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 450970 |
| EAN | 8711297342354 |
| Gewicht product | 7 gr |
| Hoogte product | 5 mm |
| Lengte product | 1 mm |
| Breedte product | 5 mm |
| Type(nummer) | m3 |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.