KARWEI unischroef cilinderkop verzinkt 5x50 mm (50 stuks)
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview
Prijs: 9.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 451535 |
| EAN | 8711297347861 |
| Gewicht product | 59 gr |
| Hoogte product | 50 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 5 mm |
| Type(nummer) | 5x50mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie