Karwei
21.
49
Per liter 28.65
Wat is je oppervlakte?
m2
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve producten

Productomschrijving

  • Kleur:Wit
  • Basis:Terpentinegedragen

KARWEI
De KARWEI tegellak wit 750 ml is een hoogglanzende tegellak met hoge dekkracht. De lak geeft verouderde of vervuilde tegels weer een frisse uitstraling. De tegellak is geschikt voor ruimtes binnenshuis als de keuken en het toilet. De lak is minder geschikt voor plaatsen die regelmatig worden belast met warm water, denk hierbij aan sommige plekken in de badkamer. Deze lak is grondverf en lak in één. Het is een oplosmiddel houdende lak, de lak kan verkleuren op plaatsen waar niet voldoende daglicht komt. Het blik bevat 750 milliliter, genoeg voor een oppervlakte van 9 vierkante meter. De tegellak kan worden aangebracht met een kwast of een roller. De lak heeft een witte kleur maar is ook verkrijgbaar in gebroken wit. In de KARWEI bouwmarkt is de lak in vele andere lichte kleuren verkrijgbaar op de KARWEI verfmengmachine.
Lees meer

Specificaties

Product
Productnummer 456441
EAN 8711297351547
Merk KARWEI
Algemeen
Kleur Wit
Kleurfamilie Wit
Verpakking Blik
Glansgraad Hoogglans
Type Tegellak
Lijn Tegellak
Gebruik
Rendement per verpakking 9 m²
Rendement per liter 12 m²/L
Binnen/buitengebruik Binnen
Droogtijd 2 uur
Overschilderbaar na 18 uur
Hittebestendig Nee
Basis Terpentinegedragen
Technische kenmerken
Roestwerend Nee
Substantie Vloeistof
Bekijk alle specificaties

Klantreviews

4 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren reviews
5/5
Super dekkend!
Super product! Twee lagen en je tegels zijn weer als nieuw!
Anesa
28 oktober 2018
5/5
Mooi kwaliteit, dekt meteen.
Vandaag de tegels van de wastafel geverfd. Dekte erg goed, na 1 laag waren alle groene tegels niet meer te zien. Voor de netheid toch nog een 2e laag er over heen gedaan en het is perfecte tegellak. Aanrader dus! Zie in de bijlage de foto.
Dennis
17 februari 2018
5/5
Dekt goed en werkt top!
Ik heb deze tegellak gebruikt icm de karwei tegel grondverf. Vooraf goed schoongemaakt met een schuurspons en daarna met ammoniak. Eerst 1 laag grondverf en daarna 1 laag tegellak, heeft verrassend goed gedekt. Ik heb zelfs het fonteintje er mee geverfd.
Ninaz
26 maart 2017

Recent bekeken