KARWEI tafellamp Hero wit
Uitstekend beoordeeld
4.5 / 5 (56 klantreviews)
Prijs: 28.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Kunststof
- Type sensor:Geen
Tafellamp Hero is de perfecte lamp voor in jouw moderne interieur. De metalen voet en de glazen vierkante kap geven de lamp een strakke uitstraling. Plaats deze lamp bijvoorbeeld op je nachtkastje, dressoir, bureau of side table en maak jouw ruimte helemaal af!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 503125 |
| EAN | 8711297372870 |
| Gewicht product | 1200 gr |
| Hoogte product | 170 mm |
| Lengte product | 120 mm |
| Breedte product | 120 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Klantreviews
56 klantreviews
5 sterren
37 reviews
4 sterren
15 reviews
3 sterren
2 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
2 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Leuk, modern lampje
Modern klein lampje, dat leuk staat op een nachtkastje. Het geeft voldoende licht.
Mirel
2 januari 2025
5/5
Moderne tafellamp.
Leuke lamp voor een goede prijs. Met de juiste lamp er in, geven onze beide lampen fijn licht in de slaapkamer.
Anoniem
28 november 2024
5/5
Geweldige tafellamp
zeer tevreden met deze stabiele tafellamp, gebruiken ze in de slaapkamer, voldoende licht
Cees Welgraven
6 oktober 2024