Productomschrijving
Karwei steigerbuis koppelingen voor een industriele look. een haak is geschikt om kleding, tas o. i. d. aan op te hangen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 441483 |
| EAN | 8711297331273 |
| Gewicht product | 144 gr |
| Hoogte product | 85 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 50 mm |
| Type(nummer) | Haak 27mm |
| Merk | KARWEI |