KARWEI rolgordijn wit blad (3587) 90 x 190 cm
Prijs: 46.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Lichtdoorlatend, voor mooi gefilterd licht in huis
- Eenvoudig zelf in de breedte in te korten
Het KARWEI rolgordijn wit blad (3587) 90 x 190 cm is een mooi eenvoudig rolgordijn met een leuke print. Dit rolgordijn verminderd de lichtinval, waardoor je door middel van het rolsysteem eenvoudig de lichtinval en privacy kunt creëren die je wenst. Het rolgordijn kan zelf op maat gemaakt worden en is daardoor goed bruikbaar voor verschillende soorten ramen. Dit KARWEI rolgordijn is perfect voor binnenhuis gebruik. Doormiddel van schroeven kan dit rolgordijn door iedere klusser eenvoudig zelf bevestigd worden. Kortom een mooi eenvoudig rolgordijn dat geschikt is voor elk raam.
Wil je er liever een mooie, decoratieve onderlat onder of een kettingmechanisme in een andere kleur? Kijk ook eens bij onze raamdecoratie accessoires.
Wil je er liever een mooie, decoratieve onderlat onder of een kettingmechanisme in een andere kleur? Kijk ook eens bij onze raamdecoratie accessoires.
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
0 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
prima rolgordijn met leuke opdruk
Prima rolgordijn, duidelijk beschrijving hoe op maat te maken, voor goede prijs! Aanrader!
HansdeV
6 juni 2017
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 422882 |
| EAN | 8711297395015 |
| Gewicht product | 853 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 900 mm |
| Type(nummer) | 190 x 90 cm 3587 |
| Merk | KARWEI |