KARWEI plafonnière Glitter wit
39.99
Prijs: 19.99 euro
50% korting
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Lampfitting:Geïntegreerde LED
- Materiaal:Kunststof
De KARWEI plafonnière Glitter wit is een stijlvolle plafondlamp met een matte plaat met "glittereffect", wat zorgt voor een aangenaam licht. Deze plafonnière is eenvoudig en vlot te monteren. De lichtopbrengst van deze lamp is 1320 lumen door de geïntegreerde lichtbron van 89 Watt. De behuizing is gemaakt van wit kunststof.
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI plafonnière Glitter wit19.99
Voeg product toe aan set
Totaal 19.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 111806 |
| EAN | 8711297080607 |
| Gewicht product | 250 gr |
| Hoogte product | 230 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 230 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
19 klantreviews
5 sterren
5 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
1 review
1 ster
9 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Badkamer lamp
Prachtige lamp makkelijk te bevestigen, heel blij mee!
Ingrid
8 november 2025
5/5
Mooie plafoniere.
Geeft wit licht mag geler zijn. Duurt ook even voordat hij aan gaat.
Parachutes
26 september 2024
5/5
SUPER MOOIE GLITTERLAMP
De glitter wit lamp van de karwei ziet er niet alleen prachtig uit, hij is makkelijk te bevestigen en geeft super mooi en goed licht. Ik heb er 3 gekocht en krijg ook alleen maar complimenten. Zelfs van mensen die niet van glitter houden, zij vinden de lamp chique. Ik hou van deze lampen🤩
Miriam
10 mei 2024