Handson Stroomkabel 3x 0,75mm² 5 Meter Zwart
Uitstekend beoordeeld
4.8 / 5 (17 klantreviews)
Prijs: 8.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- 0,75 mm² dik
- 5 meter lang
- Geschikt voor aansluitingen tot max. 1380 Watt
Dit 5 meter lange HANDSON stroomkabel rond wit VTLB 3x0,75 mm² met aarding wordt gebruikt voor het aansluiten van lichte huishoudelijke apparaten en van lampen met een stekker met een vermogen tot 1380 watt. Zwart VTLB snoer, aderdikte 3x 0,75 mm2: geel/groen, blauw en bruin.
Klantreviews
17 klantreviews
5 sterren
14 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prima
Ik ben heel tevreden met dit product. De moeite waard!
Rynim
12 juni 2025
Passende accessoires
Handig als set kopen
Handson Stroomkabel 3x 0,75mm² 5 Meter Zwart8.99
Voeg product toe aan set
Totaal 8.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 622849 |
| EAN | 8711297499607 |
| Gewicht product | 252 gr |
| Hoogte product | 135 mm |
| Lengte product | 105 mm |
| Breedte product | 49 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.