Handson statiefventilator met afstandsbediening Melbourne 40 cm chroom
Uitstekend beoordeeld
4.5 / 5 (12 klantreviews)
Prijs: 69.95 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Ø 40 cm
- 4 bladen
- 3 standen
- Inclusief timer en afstandbediening
De statiefventilator Melbourne van Handson is een uitkomst voor verkoeling op warme dagen. De ventilator met een diameter van 40 cm is gemaakt uit chroom beschikt over vier metalen bladen. Plaats hem op 1 van de 3 snelheidsstanden en stel de timer in zodat hij uitschakelt wanneer jij dat wilt. Wordt geleverd met afstandsbediening.
Klantreviews
12 klantreviews
5 sterren
6 reviews
4 sterren
6 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Super!
Dit is ons 3e exemplaar, in bijna alle kamers hebben we er een staan. Super fijne ventilator en heel prettig dat hij in verschillende standen kan.
Joyce1970
6 augustus 2018
5/5
Mooie ventilator met weinig geluid
We hebben deze nu eventjes staan, makkelijk in elkaar te zetten. Gebruiken deze zowel in de woonkamer als slaapkamer en werkt erg goed! Heel fijn dat er een timer op zit. Hij maakt weinig geluid maar geeft wel veel verkoeling. Absolute aanrader.
Anouk
1 augustus 2018
5/5
Je waait bijna uit je kleding vandaan!
Deze ventilator al een tijdje in gebruik en wat een wind kan dat ding produceren.
Geeft ook een heerlijke verkoeling in de woonkamer en ik denk dat hij voor de slaapkamer een beetje "te" is omdat hij ook niet echt stil is en een krachtige luchtstroom heeft.
Monteren was een fluitje van een cent en de afstandsbediening is ideaal.
Niek66
17 juli 2018
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 339961 |
| EAN | 8711247869498 |
| Gewicht product | 5800 gr |
| Hoogte product | 1200 mm |
| Lengte product | 400 mm |
| Breedte product | 445 mm |
| Type(nummer) | Met afstandsbediening Melbourne 40cm |
| Merk | Handson |