Handson color E27 LED lichtbron incl. afstandsbediening
Prijs: 9.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:470 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:9 Watt
- Lichtkleur:Rood-Groen-Blauw-Wit
Met deze LED lichtbron creëer je direct extra sfeer in huis. Met de bijgeleverde afstandbediening kies je eenvoudig de gewenste kleur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 145176 |
| EAN | 8711297033405 |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 100 mm |
| Merk | Handson |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Top lamp
Precies zoals verwacht.
Alleen een verbetering zou zijn, wanneer de lamp uit gezet is met afstandsbediening kan hij niet meer aan met het knopje.
Wilco
21 maart 2021
5/5
Handson color led lamp
Super werkt goed zit mooi licht in heb er 2 werkt ook met 1 afstandsbediening op allebij zezstaan bij me op het dressoir
Alei
1 maart 2021