Handson bouwlamp 10W met oplaadbare accu
Prijs: 29.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Inclusief lichtbron:Ja
- Materiaal:Kunststof
- Voeding:Accu/batterij
De Handson oplaadbare bouwlamp is ideaal voor klussen waar je extra veel zicht nodig hebt. Deze werklamp heeft een oplaadbare accu, waardoor hij in te zetten is op elke plek waar meer licht gewenst is.
De bouwlamp valt onder beschermingsklasse IP54. Deze is hiermee stof- en spatwaterdicht en geschikt voor zowel binnen-als buitengebruik.
Klantreviews
3 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Handige werklamp
Handig klein dingetje , geschikt voor wat kleinere ruimtes. Waarschuwt niet als de accu leeg raakt.
Dirk
23 maart 2021
5/5
Fijne lamp
Een hele fijne lamp, toen ik hem uitpakte dacht ik.... is dit alles? Tot ik hem aanzette. Genoeg licht en je kan hem ook mee nemen buiten de deur door de accu!
Jan
8 maart 2021
4/5
Heldere led bouwlamp voor een goede prijs
Handige bouwlamp welke eenvoudig is in gebruik. De lamp heeft twee standen voor de helderheid. Beide geven in de praktijk voldoende licht. De ingebouwde accu kan niet worden vervangen. Gezien het hoge aantal branduren van led en de prijs is dit geen issue.
Ricardo
15 februari 2021
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 144088 |
| EAN | 8711297032330 |
| Gewicht product | 230 gr |
| Hoogte product | 125 mm |
| Lengte product | 45 mm |
| Breedte product | 175 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.