Dit artikel wordt voor je besteld en kan tussen 29 september en 4 oktober worden opgehaald afhankelijk van de bouwmarkt die je kiest.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Online verkoop per 4 stuks
Productomschrijving
Direct over te schilderen door grondlaag
Geschikt voor water- en terpentineverf
Sponning voert vocht en vuil af
Geschikt voor binnen en buiten
Een strakke afwerking van je glas Met de glaslat met neus hardhout wit gegrond 18 x 55 mm 270 cm zet je glas netjes vast in een kozijn, raam of deur. De neus van de lat werkt de rand van het glas mooi af.
Sponning houdt je kozijn goed De sponning zorgt voor ventilatie tussen de lat en het kozijn. Zo lopen vocht en vuil goed weg en blijft je kozijn langer in goede staat.
In jouw kleur te schilderen De lat is al gegrond en direct af te lakken in de kleur die je wilt. De grondlaag werkt met verf op waterbasis en met verf op terpentinebasis.
Zo monteer je de lat Plaats de lat op kunststof of rubber blokjes van enkele millimeters dik en bevestig hem met koploze spijkers of glaslatschroeven. Zaag de 270 cm goed in verstek. Buiten? Breng na montage nog een grondverf aan voordat je aflakt.
Deze producten bestaan voor minimaal 50% uit hernieuwbare grondstoffen afkomstig uit verantwoord beheerde bronnen. De herkomst hiervan wordt aangetoond met onafhankelijke certificering. Denk hierbij aan hout met een FSC®- of PEFC-keurmerk, verf met biobased grondstoffen of isolatie gemaakt van hennep.
perfect stuk hout wat ook weer gemakkelijk op maat kon worden gezaagd zonder splinters
J de Hoop
17 augustus 2024
5/5
Fout besteld maar toch met de juiste naar huis.
Top service in Venlo. Ik had de verkeerde lat besteld en kwam erachter toen ik deze ging ophalen. Meteen geld retour en een nieuwe lat besteld die ik direct mee kon krijgen. Het was gelukkig niet druk waardoor het kon.