Productomschrijving
- Materiaal:Stof/textiel
De Protecton kunstzeem is een absorberende zeem en wordt gebruikt voor het streeploos nadrogen. De zeem heeft een formaat van 38x40cm en is veilig te gebruiken op alle oppervlaktes.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 465287 |
| EAN | 8711293112418 |
| Gewicht product | 33 gr |
| Hoogte product | 400 mm |
| Lengte product | 3 mm |
| Breedte product | 350 mm |
| Type(nummer) | Synthetisch |
| Merk | Protecton |