Prolight LED-strips warm wit 39 cm (IP20) 3 stuks
Productomschrijving
- Lichtkleur:Warm wit
- Netspanning:Netspanning
De Prolight LED-strips warm wit bestaan uit 3 stuks van 39 cm (IP20) in aluminium strip. De LED-strips zijn ideaal als indirecte sfeerverlichting in je huis. De warm witte kleur zorgt natuurlijk en zeer aangenaam licht. Dankzij de LED-technologie zijn de strips bovendien ook energiezuinig. De drie strips zijn 39 centimeter lang. Je kunt de strips met elkaar verbinden, om zo een lange strip te creëren. De strips hebben een IP-waarde van 20 en zijn daarmee geschikt voor droge ruimtes.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 511761 |
| EAN | 5412748669671 |
| Gewicht product | 37 gr |
| Hoogte product | 9 mm |
| Lengte product | 357 mm |
| Breedte product | 12 mm |
| Merk | Prolight |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie